XTR-22-22-18L
Förpackningsstorlek:
250 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
XTR-22-22-18L
Adapter T Reducering 18L
Tillbehör (2)
Skärring 18L
Artikelnummer:
DPR18L
Mutter 18L (M26x1.5)
Artikelnummer:
M18L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
22 - 22 - 18 mm
Gänga utv. metrisk
M26x1,5, M30x2
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar