XTR-22-18-18L
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
XTR-22-18-18L
Adapter T Reducering 22L-18L-18L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D3
18 mm
Diameter rør
22 - 18 - 18 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
27,5 mm
L2
27,5 mm
L3
27,5 mm
L5
44,5 mm
L6
43,5 mm
L7
44 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
S1
36 mm
S2
32 mm
S3
32 mm
S4
27 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
250 bar
d1
22 mm
d2
18 mm
l1
35 mm