XTR-18-10-18L
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
XTR-18-10-18L
Adapter T-Reducering 18L
Specifications
Dimensions and shipping
D3
18 mm
Diameter rør
18 - 10 - 18 mm
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5, M26x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
24 mm
L2
23,5 mm
L3
23,5 mm
L5
39 mm
L6
40 mm
L7
40 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
32 mm
S2
19 mm
S3
32 mm
S4
24 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
400 bar
d1
18 mm
d2
10 mm
l1
31 mm