XTR-15-06-15L
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
XTR-15-06-15L
Adapter T Reducering 15L
Tillbehör (2)
Skärring 15L
Artikelnummer:
DPR15L
Mutter 15L (M22x1.5)
Artikelnummer:
M15L
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D3
15 mm
Diameter rör
15 - 6 - 15 mm
Gänga utv. metrisk
M12x1,5, M22x1,5
L1
21 mm
L2
21 mm
L3
21 mm
L5
36 mm
L6
36 mm
L7
36 mm
Modell kod
XGR15615LZN
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
27 mm
S2
14 mm
S3
27 mm
S4
19 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Typ
Smidda
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
15 mm
d2
6 mm
l1
28 mm