XTR-12-10-10L
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
XTR-12-10-10L
Adapter T Reducering - ø12L x ø10L x ø10L
Specifications
Dimensions and shipping
D3
10 mm
Diameter rör
12 - 10 - 10 mm
L1
17 mm
L2
17 mm
L3
17 mm
L5
32 mm
L6
32 mm
L7
32 mm
Märke namn
Stauff
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
22 mm
S2
19 mm
S3
19 mm
S4
17 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
12 mm
d2
10 mm
l1
24 mm