XTH42LRED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
XTH42LRED
Adapter T Banjo 42L, Utv-G 1.1/2'' ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
42 mm
Gänga utv.
G 1.1/2 BSP
Märke namn
Stauff
Serie
L
Serie 1
N/A
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
250 bar