XTH28LMED
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
XTH28LMED
Adapter T Banjo 28L Utv-M33x2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
28 mm
Märke namn
Stauff
Serie
L
Serie 1
N/A
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
250 bar