XTH18LMED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
XTH18LMED
Adapter T Banjo 18L Utv-M22x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
18 mm
Pressure max.
400 bar
Safety factor
4
Series
L
Series 1
N/A
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C