XTH14SMED
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
XTH14SMED
Adapter T Banjo 14S Utv-M20x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
14 mm
Märke namn
Stauff
Serie
S
Serie 1
N/A
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
250 bar