XSWVE20SR
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
XSWVE20SR
Banjoadapter 20S, Utv-G3/4''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
20 mm
Dimension i
13 mm
Gevind udvendig
G 3/4 BSP
Gevind udvendig metrisk
M30x2
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
34 mm
L1
45 mm
L2
23,5 mm
L3
49 mm
L4
24 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nickel
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
36 mm
S2
32 mm
S3
36 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
2.5
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Thread T
G 3/4 BSP
Tryk maks.
160 bar
Vinkel
90 °
d1
20 mm
d2
32 mm
i
13 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
337469
Bruttovikt
0,34 Kg
Nettovikt
0,34 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
Köps ofta tillsammans med
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Artikelnummer:
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm