XSWVE12SM
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
XSWVE12SM
Banjoadapter 12S, Utv-M 18x1.5
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
12 mm
Gänga utv. metrisk
M18x1,5, M20x1,5
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
S
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
630 bar