XGE28LU78
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
XGE28LU78
Adapter 28L, UNF 7/8''
Tilbehør (1)
Skärring 28L
Varenummer:
DPR28L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D1
28 mm
D2
12,5 mm
Diameter rör
28 mm
Dimension i
12.7 mm
Gevind T
7/8-14 UNF
Gänga utv.
7/8-14 UNF
Gänga utv. metrisk
M36x2
L
37,7 mm
L1
45,7 mm
L2
17,5 mm
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
41 mm
S2
41 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
160 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
i
12,7 mm
Åtdragning moment
60 Nm