XDGWEV38SRED
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
XDGWEV38SRED
Svivelbanjo 38S - G1.1/2 ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
38 mm
Gänga utv.
G 1.1/2 BSP
Modell kod
FI-DGWE-38SR-WD-B-W66
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Serie
S
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Package size
Barcode
433741
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Svivel Rak Inv/Utv-G1/2''
Partnumber:
25 st
Min. order quantity is:
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Svivel Rak Inv/Utv-G3/4''
Partnumber:
15 st
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
Svivel 90° Inv/Utv-G3/4''
5 st
SVIVEL INV-R 1/4'' -3/8'' MÄSSING, WP250BAR
250
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
Svivel 90° Inv/Utv-G1/2''
30 st
Svivel Rak, Utv/Utv-ORFS 1.7/16''-12 420 BAR
SZ-S16M-S16M
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
Svivel 90° Inv/Utv-G1''
15 st
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
Svivelbanjo 16S - M22x1.5 ED
Svivelbanjo 16S - M22x1.5 ED
XDGWEV16SMED
Svivel 1/4'', för högtrycksvatten 90°C, max 220bar, Rostfri
Svivel 3/8'', för högtrycksvatten 90°C, Mässing