TSLK8114PPG
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
TSLK8114PPG
Rörklamma Ø114mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
Bredd
80 mm
D1
114 mm
Diameter rör
114 mm
Färg
Grön
Grupp Stauff
8S
H
168 mm
L1
206 mm
L2
168 mm
Modell kod
80114-PP
Märke namn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Typ
Profilerad
Package size
Barcode
213093
Gross weight
0,96 Kg
Net weight
0,96 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK6065PP
Package size:
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø38mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Aluminium