TSLK40213PPG
Package size:
20 par
Min. order quantity is:
1 par
SEE OTHER VARIANTS
55 variants
Chosen variant:
TSLK40213PPG
Rörklamma Ø21.3mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Grön
D1
21,3 mm
DIN size
2
Diameter pipe
21,3 mm
Group Stauff
4S
H
48 mm
L1
70 mm
L2
45 mm
Material
Polypropylen
Model code
4021.3-PP
Number of bolts
2
S
0,6 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-30 °C
Type
Profilerad
Width
30.5 mm