STOPFA13135
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
43 varianter
Utvald variant:
STOPFA13135
Slangklamma Stopflex Ø13-13.5mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter min.
13 mm
Diameter max.
13.5 mm
Märke namn
OP Srl
Förpackningsstorlek
Streckkod
226275
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Stopflex® klämband för montering på hydraulslang.
Produktkatalog
Andra tittar på
Miljöplugg (5-22mm) Pin-Pac 10st/frp, konisk gul
Artikelnummer:
SSBP-PP
1 frp
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Artikelnummer:
SGXE-32
1 frp
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.75m
PR-2501
25 st
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.5m
PR-2500
25 st
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
MSHA-RD27M
50 m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1.5m
Krympproppar för slangenheter D=25 L=35, Hex 12-23mm
CTA2530AA
100 st
SGXE-25
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
SKYDDSPLUGG G1/2
SKYDDSPLUGG G1/2
GR108
1000 st
Skyddsspiral Svart 27-36 mm, 1 m med hål
SS-32-S
50 st
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
SS-25-S
50 st
SGX-40
SS-20-S
Miljöplugg mix 10st/frp 4xmicro, 4xstand, 2xXL
SSBPMIX-PP
SGX-25
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
Miljöplugg MICRO (1-10mm) Pin-Pac 20st/frp, konisk gul
SSBPMICRO-PP
Miljöplugg XL (13-42mm) Pin-Pac 4st/frp, konisk gul
SSBPXL-PP
SGX-50
SGXE-20
Krympproppar för slangenheter D=28 L=50 Hex 22-26
CTA2850AA
100 st
SGXE-40
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt