SLK30135PP
Pakke str.:
25 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SLK30135PP
Rörklamma Ø13.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal bultar
2
D1
13,5 mm
DIN storlek
3
Modell kod
3013.5-PP
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen
Pakke str.
25 par
Stregkode
304696
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
0,019 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information
Rörhållare i tung serie av polypropen (standard).
Temperaturområde: -30 ° till + 90 ° C.
Färg: Grön.
Artikel datablad
Andre kigger på
Rörklamma Ø22mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
Varenummer:
SLK322PP
Min. bestillingsenhed er:
1 par
Svetsplatta 19-25.4mm, DIN3015 Lätta Serien
Varenummer:
SP3
25 st
1 st
Rörklamma Komplett Ø10mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP110PPDPAS
1 st
SP6
25 st
Rörklamma Komplett Ø16mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP216PPDPAS
Svetsplatta Förlängd 100mm, DIN3015 W2 Lätta Serien
SPV5
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK325PP
SP2
Rörklamma Ø42mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK542PP
Rörklamma Ø20mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK320PP
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK112APP
Täckplatta 6-12mm, DIN305 Lätta Serien, Syrafast
DP1A-SY
Täckplatta 19-25.4mm, DIN305 Lätta Serien
DP3
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien
SP1A
Rörklamma Komplett Ø50mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP650PPDPAS
SP5
Rörklamma Ø44.5mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK6445PP
Svetsplatta 12.7-18mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP2-SY
Rörklamma Komplett Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SP112AALIS
Rörklamma Ø33.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK5337PP
Rörklamma Komplett Ø30mm, DIN3015 Lätta Serien, Polypropylen
SP430PPDPAS
SLK112PP
Rörklamma Komplett Ø12.7mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Syrafast
SPV2127ALIS-SY
Rörklamma Komplett Ø19mm, DIN3015 Lätta Serien, Aluminium
SM319ALIS
DP2
Svetsplatta 6-12mm, DIN3015 Lätta Serien, Syrafast
SP1A-SY
Rörklamma Ø10mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK110APP
Rörklamma Ø50mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen
SLK650PP
Rörklamma Ø8mm, DIN3015-1 Lätta Serien, Polypropylen