SILR45-38
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
35 varianter
Utvald variant:
SILR45-38
Kylarslang Silikon 45°
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Glykol, Vatten
Diameter inv.
38 mm
Färg
Blå
Märke namn
SAE J20 R1
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Package size
Barcode
328979
Gross weight
0,19 Kg
Net weight
0,19 Kg
Country of origin
deu
Product information
KYLARSLANG SILIKON 45GR
Artikel datablad
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
Package size:
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120