SH14DC24/B-N
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
SH14DC24/B-N
Märke namn
Tierre
Förpackningsstorlek
Streckkod
466675
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Spole 24V DC
Artikel datablad
Andra tittar på
Herion Magnetventil 3/2 NC 24VDC DIN Membran
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
Herion kontakt 90g DIN med mantlad kabel 5m
Artikelnummer:
Herion Magnetventil 3/2 NC 12VDC DIN Membran
G1/8 Växelventil
G1/8 Växelventil
T65C1800
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC DIN Membran
G1/8 Backventil
G1/8 Backventil
T55C1800
Backventil G1/4''
Backventil G1/4''
VNR-843-1/4
10 st
Herion Elkontakt 90g DIN med kabel 3m
Herion Montagesats för fordonsventil
Herion Magnetventil 3/2 NC 24VDC M24 Scania Membran
Herion Magnetventil 3/2 NO 24VDC DIN M12