SDS180-5TIR110368
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
SDS180-5TIR110368
Dragstångsats SDS180, 5-sekt
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
5
Flödeshastighet nominell LMin
140 lpm
Längd
368 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
40 Nm