SDS180-5TIR110266
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
10 varianter
Valgt variant:
SDS180-5TIR110266
Dragstångsats SDS180, 3-sekt
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal sektioner
3
Flödeshastighet nominell LMin
140 lpm
Längd
266 mm
Märke namn
Walvoil
Tryck max.
315 bar
Åtdragning moment
40 Nm