SBSH-45-F750SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
64 varianter
Utvald variant:
SBSH-45-F750SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 45x55, 750mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
414404
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Artikel datablad
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
Package size:
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120