SBSH-15-F350SM
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
64 varianter
Valgt variant:
SBSH-15-F350SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 15x25, 350mm
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie fast
65 mm
Diameter inv.
15 mm
Diameter utv.
25 mm
Färg
Blå
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar