RVZDN40SAE210
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
RVZDN40SAE210
Backventil RVZ SAE 3000, 1.1/2''
Specifications
Dimensions and shipping
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Modell kod
54350
Märke namn
MHA Zentgraf
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®), Polyuretan
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
210 bar
Tryck ôppning
2 bar
Package size
Barcode
414922
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Tekniska data
Others has been looking for
Backventil OM G1/2, 0.5 bar, 350 Bar
Partnumber:
VU-12
Package size:
Tryckbeg.v OM G3/8 45L/min
Tryckbeg.v OM G3/8 45L/min
Partnumber:
VMP-06S
Overcenterv. OM dubbel G3/8
Overcenterv. OM dubbel G3/8
VBCD38-DEA
Prioritetsventil. OM G1/2 350bar
VPR3-12
VU-14
VMP-12S-300BAR
VU-38
Overcenterv. OM dubbel G3/4
Overcenterv. OM dubbel G3/4
VBCD34-DEA
Prioritetsventil. OM G3/4 350bar
VPR3-34
Backventil Inv-R 1'', PN63 AISI316/FKM
H151-1-SY
VMP-12S
Backventil OM G1.1/4, 0.85 Bar, 300 Bar
VU-114
Regenerativ ventil SUN G1/2''
Regenerativ ventil SUN G1/2''
YDCC-LHN-AV
VMP-06S-300BAR
Regenerativ ventil OM
Regenerativ ventil OM
VRSP-34
Backventil, Inv G1/4'', 500Bar, Qn=17l/min, 0.35Bar
VU14F14F
Tryckbegränsare OM 1/4" 10-180bar 30lpm max 300bar