RVZDN20SAE210
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
RVZDN20SAE210
Backventil RVZ SAE 3000, 3/4''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Fläns SAE/DIN
3000 PSI
Modell kod
55425
Märke namn
MHA Zentgraf
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®), Polyuretan
Standard ISO
ISO 6162-1
Standard SAE
SAE J518 Code 61
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
210 bar
Tryck ôppning
2 bar
Pakke str.
Stregkode
414887
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Tekniska data
Andre kigger på
Backventil OM G1/2, 0.5 bar, 350 Bar
Varenummer:
VU-12
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Tryckbeg.v OM G3/8 45L/min
Tryckbeg.v OM G3/8 45L/min
Varenummer:
VMP-06S
Min. bestillingsenhed er:
Overcenterv. OM dubbel G3/8
Overcenterv. OM dubbel G3/8
VBCD38-DEA
Prioritetsventil. OM G1/2 350bar
VPR3-12
VU-14
VMP-12S-300BAR
VU-38
Overcenterv. OM dubbel G3/4
Overcenterv. OM dubbel G3/4
VBCD34-DEA
Prioritetsventil. OM G3/4 350bar
VPR3-34
Backventil Inv-R 1'', PN63 AISI316/FKM
H151-1-SY
VMP-12S
Backventil OM G1.1/4, 0.85 Bar, 300 Bar
VU-114
Regenerativ ventil SUN G1/2''
Regenerativ ventil SUN G1/2''
YDCC-LHN-AV
VMP-06S-300BAR
Regenerativ ventil OM
Regenerativ ventil OM
VRSP-34
Backventil, Inv G1/4'', 500Bar, Qn=17l/min, 0.35Bar
VU14F14F
Tryckbegränsare OM 1/4" 10-180bar 30lpm max 300bar