RSGU1-70-20
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
25 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-70-20
GUMMIKLAMMER 1-70-20
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
70 mm
Material
Stål
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zink coating (CR III)
Width
20 mm
Package size
Barcode
317728
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Produktkatalog
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1