RSGU1-16-20
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-16-20
GUMMIKLAMMER 1-16-20
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
16 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
100 st
Barcode
164611
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Produktkatalog
Andre kigger på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Varenummer:
RSGU1-48-15
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
50 st
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Varenummer:
RSGU1-28-25
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
1 st
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1