RLGU1-41-12
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
100 st
SE ANDRE VARIANTER
43 varianter
Valgt variant:
RLGU1-41-12
Gummiklämma Light 1-41-12 För M6 bult
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
41 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
Barcode
164580
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Rubber lined p-clip 25.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Partnumber:
RSGU1-25-15
Package size:
Min. order quantity is:
1 st
Rubber lined SMS-P-Clip 28.6 mm Band: 12.7mm M6 Screw W1
Partnumber:
RLGU1-28-12
200 st
Min. order quantity is:
1 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
RSGU1-28-15
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
50 st
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
50 st
Klammer Inv. 26,92 mm Bulthål 10,3 mm
10 st
Rubber lined p-clip 28.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
200 st
GUMMIKLAMMER 1-28-25
GUMMIKLAMMER 1-28-25
Rubber lined p-clip 8.0 mm Band width: 12mm for M5 screw W1
500 st
RSGU1-17-12-W4
Rubber lined p-clip 38.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1