RISPAL50269PPRDPALAS
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
RISPAL50269PPRDPALAS
Rörklamma Komplett Gummi Insats Ø26.9mm DIN3015 Tunga Serien
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
2
DIN storlek
3
Diameter rör
26,9 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
5S
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Gummi, Polypropylen, Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
8 Nm
Package size
Barcode
367671
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Others has been looking for
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK6065PP
Package size:
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Partnumber:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen