RH16-2-S1624
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
44 varianter
Utvald variant:
RH16-2-S1624
Skruvsnabbkoppling hane RH16 Utv-16S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
16 mm
Flödeshastighet nominell LMin
148 lpm
Gänga utv. metrisk
M24x1,5
Modell kod
QRC-RH16-2-S1624
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Serie
S
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
420 bar
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Pakke str.
Stregkode
357194
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Voswinkel snabbkoppling (skruvtyp)
Tryckområde: Upp till 420 bar.
För höga flöden.
Tekniska data
Andre kigger på
Snabbkoppling Hane, Serie 707 TLX - 1'', Inv-G 1''
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Snabbkoppling BLX 717 SAE 1" Max 420 Bar
Varenummer:
Min. bestillingsenhed er:
Snabbkoppling BLX 717 Inv. 1" Max 420 Bar