PVCO-12X16
Pakke str.:
50 m
Min. bestillingsenhed er:
50 m
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
PVCO-12X16
PVC-slang oarmerad 12/16mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
12 mm
Diameter utv.
16 mm
Färg
Transparent
Längd/rulle
Materialtjocklek
2 mm
Märke namn
Hydraspecma
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Slang godkännanden
EU 10/2011 A, B, C.
Temperatur max.
+65 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
PVC
Tryck spräng min.
5 bar