PU-4/2.5-100M-N
Förpackningsstorlek:
100 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
PU-4/2.5-100M-N
Polyuretanrör PU, 4/2.5, Klar 100m på bobin
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
12 mm
Diameter inv.
2.5 mm
Diameter utv.
4 mm
Färg
Klar
Modell kod
PUES 0425TR Transparente
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard
DM174/EC1935
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
10 bar
Tryck spräng min.
30 bar