PDR15L-V2R
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
PDR15L-V2R
Mjuktätad skärring 15L 1.4571 Syrafast Viton
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
15 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
PDR 15 L V2R
Märke namn
Volz
Serie
L
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Syrafast stål
Tryck max.
400 bar