OXL500-3/8
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
OXL500-3/8
Banjokoppl. 3/8 Extra lång L=500mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Banjostl.
3/8 BSP
Diameter banjo
17 mm
Diameter rör
12 mm
H
17 mm
L
500 mm
Modell kod
R1273
Märke namn
OM Oleodinamica Marchesini
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Förzinkad
ØC
17 mm
ØV
12 mm
Pakke str.
Stregkode
403489
Brutto vægt
0,234 Kg
Netto vægt
0,234 Kg
Oprindelsesland
IT
Produkt information
Målskitse
3/8", L=500 mm
Artikel datablad
Andre kigger på
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/8''
Varenummer:
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 1/2''
Varenummer:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G
Adapter Rak, Utv-G 1/4'', Utv-G 3/8''
200 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
10 st
25 st
Huv, Inv-G 3/8'' 60° Kona
Huv, Inv-G 3/8'' 60° Kona
250 st
100 st
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Inv-G 1/4''
100 st
Banjobult, G 3/8'', B=33 mm
Banjobult, G 3/8'', B=33 mm
150 st
Adapter Rak, Utv-G, Banjo
Adapter Rak, Utv-G, Banjo
150 st
Adapter 90K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Smidd, Stiftad Mutter
637-06-06-S
75 st
Adapter 90B, Utv-G, Inv-G
Adapter 90B, Utv-G, Inv-G
75 st
Adapter Rak, Utv-G, Utv-NPTF
Adapter Rak, Utv-G, Utv-NPTF
Banjobult Dubbel, G 3/8'', B=49 mm
Adapter Rak, Utv-G 3/8'', Utv-G 3/4''
25 st
Adapter 45K, Utv-G 3/8'', Inv-G 3/8'', Tredofas
20 st
Adapter Rak, Utv-G 3/4'', Inv-G 3/8''
Adapter Rak, Utv-G, Inv-G, 54mm Lång