OR45.0X5.0-N70
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
OR45.0X5.0-N70
O-RING NBR70
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
45 mm
Färg
Svart
Materialtjocklek
5 mm
Shore
70
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C