OR16.36X2.21-N90
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
OR16.36X2.21-N90
OR16.36X2.21 NBR90
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
16.36 mm
Färg
Svart
Materialtjocklek
2.21 mm
Märke namn
Hydraspecma
Shore
90
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C