NS108C9C55
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
NS108C9C55
Axelkoppling OMT 50.0x14.0
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aksel diameter
50 mm
Aksel notgang
14,0 mm
Diameter udvendig
108 mm
Motor effekt
33 kW