NS108A3D53
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
NS108A3D53
Axelkoppling OMT 45,0-14,0
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
45 mm
Shaft keyway
14,0 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
191814
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Axelkoppling OMT 45,0-14,0
Technical data
Andra tittar på
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Artikelnummer:
EGE0
Förpackningsstorlek:
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.