MSHA-RD50M
Förpackningsstorlek:
1 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
MSHA-RD50M
Slangskydd MSHA Ø50mm Brandgodkänt
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Hydraspecma
Förpackningsstorlek
Streckkod
498849
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
fin
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Andra tittar på
Skyddsspiral Svart ECO 27-32mm, 25m
Artikelnummer:
SGXE-32
1 frp
Miljöplugg (5-22mm) Pin-Pac 10st/frp, konisk gul
Artikelnummer:
SSBP-PP
1 frp
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.75m
PR-2501
25 st
Spännrem Svart HydraSpecma L=0.5m
PR-2500
25 st
Slangskydd MSHA Ø27mm, Brandgodkänt
MSHA-RD27M
50 m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1.5m
Spännrem Svart HydraSpecma L=1m
Krympproppar för slangenheter D=25 L=35, Hex 12-23mm
CTA2530AA
100 st
SGXE-25
Skyddsspiral Svart 27-36mm, 25m
SGX-32
Slangskydd Safe-Wrap Delbart Ø60mm
WR-RD-60
25 m
Skyddsspiral Svart 20-27 mm, 1 m med hål
SS-25-S
50 st
SS-32-S
50 st
SKYDDSPLUGG G1/2
SKYDDSPLUGG G1/2
GR108
1000 st
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø15mm
PJ-10
20 m
SS-20-S
SGX-40
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
Skyddstrumpa Pyrojacket Ø50mm
PJ-32
20 m
Klämring/hylsa rostfri YD/ID=22/19 L=20mm
HYRI-19-SY
1 st
SGX-25
Miljöplugg mix 10st/frp 4xmicro, 4xstand, 2xXL
SSBPMIX-PP
1 st
SGXE-20
Skyddsspiral Svart 13-18mm, 50m
SGX-16
SGXE-40
SGX-50
Krympproppar för slangenheter D=28 L=50 Hex 22-26
CTA2850AA
100 st
Miljöplugg MICRO (1-10mm) Pin-Pac 20st/frp, konisk gul
SSBPMICRO-PP
Slangskydd MSHA Ø36mm, Brandgodkänt