MR125CBD
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
MR125CBD
Motor M+S 125cc cyl32 SAE-A
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Aksel diameter
25 mm
Aksel notgang
10,0 mm
Akseltype
Cylindrisk
Antal montage huller
2
Arbejdsporte
G 1/2 BSP
Boltcirkel
106.4 mm
Drænport
G 1/4 BSP
Filtreringsgrad
25 my
Fortrængning
125 cm3
Forureningsgrad maks.
-/20/16 - ISO 4406
Kontinuerlig effekt maks.
12.5 kW
Moment kontinuerlig maks.
300 Nm
Monteringsflange
SAE-A2
Mærke navn
Hydraspecma
Olieviskositet anbefalet
20 - 75 cSt
Portplacering
Sida
Reces
82,5 mm
Rotationshastighed kontinuerligt maks.
475 rpm
Temperatur maks.
+82 °C
Temperatur min.
-40 °C
Trykfald kontinuerlig maks.
175 bar
Pakke str.
Stregkode
207893
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
bgr
Produkt information
Motor M+S 125cc cyl32 SAE-A
Artikel datablad
Andre kigger på
XLS 80 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 80 Ø25mm SAE-A HPS
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
OMS 80 HYDRAULIC MOTOR Series 3
Varenummer:
151F0500
Min. bestillingsenhed er:
XL2 245 Ø32mm 4-hole 106.4
XL2 245 Ø32mm 4-hole 106.4
629AG00720A
Orbit motor OMP-X 125 - 25mm shaft - drainport
XLS 130 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 130 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 160 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 160 Ø25mm SAE-A HPS
OMV 500 HYDRAULIC MOTOR
OMV 500 HYDRAULIC MOTOR
151B3102
XL2 195 Ø32mm 4-hole 106.4
XL2 195 Ø32mm 4-hole 106.4
629AG00719A
OMS 80 Hydraulic motor
OMS 80 Hydraulic motor
151F8200
OMSW 400 HYDRAULIC MOTOR Series 3
OMT 500 FH Orbitmotor Ø45mm T 1:10 Black
Motor***M+S 400cc cyl32 SAE-A,
Motor***M+S 400cc cyl32 SAE-A,
MS400CP
Seal kit for OMR ser.5 25mm
Seal kit for OMR ser.5 25mm
Orbit motor OMR-X 250 - 1" 6B Spline shaft - drainport
OMH 400 HYDRAULIC MOTOR
OMH 400 HYDRAULIC MOTOR
151H1005
XL2 305 Ø32mm 4-hole 106.4
XL2 305 Ø32mm 4-hole 106.4
XLS 50 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 50 Ø25mm SAE-A HPS
XLH 100 Ø25mm SAE-A HPS
XLH 100 Ø25mm SAE-A HPS
OMSS 125 HYDRAULIC MOTOR
OMSS 125 HYDRAULIC MOTOR
OMEW 315 Orbitmotor HPS taper ø35 1:10 CW
151H2007
OMVW 500 HYDRAULIC MOTOR
OMVW 500 HYDRAULIC MOTOR
151B3117
XLS 195 Ø25mm SAE-A HPS
XLS 195 Ø25mm SAE-A HPS