MKHP-DN32-SAE/SAEFS420
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
MKHP-DN32-SAE/SAEFS420
MKHP-DN32-SAE/SAEFS4 - Kulventiler MKHP SAE/SAEFS Fläns 2-vägs DN32 6000PSI 420bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Antal väger/positioner
2/2
Fläns
1.1/4 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
Modell kod
57333
Märke namn
MHA Zentgraf
Packningsmaterial
NBR, POM (Acetal)
Rostbeständighet
300 hours DIN 50021
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
420 bar
Ytskiktbehandling
ZnFe
Pakke str.
Stregkode
379922
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Kulventiler 2V DN32 6000psi 420 Bar M12