MATMANOG14-90
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
7 variants
Chosen variant:
MATMANOG14-90
Presskoppling 90 Inv-G1/4, Mano. SL.2mm, HE-W1/4-B-OR-A-W3
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter hose inner
2 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Package size
Barcode
202799
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
PRESSNIPPEL 4100 1/4 SL2.0
PRESSNIPPEL 4100 1/4 SL2.0
Partnumber:
4100-1/4-01
PRESSNIPPEL 4914 G1/8 SL4MM
PRESSNIPPEL 4914 G1/8 SL4MM
Partnumber:
Banjokoppling Rak 8mm, Ø 4mm
Banjokoppling Rak 8mm, Ø 4mm
Insert for test hose DN4, Banjo
Banjokoppling Rak 14mm, Ø 4mm
Banjokoppling Rak 14mm, Ø 4mm
Banjokoppling Rak 10mm, Ø 4mm
Banjokoppling Rak 10mm, Ø 4mm
PRESSNIPPEL 4792 IM14 SL4MM
PRESSNIPPEL 4792 IM14 SL4MM
PRESSNIPPEL 4842 IM20 SL4MM
PRESSNIPPEL 4842 IM20 SL4MM
PRESSNIPPEL 4722 IM18 SL4MM
PRESSNIPPEL 4722 IM18 SL4MM
PRESSNIPPEL 4842 IM16 SL4MM
PRESSNIPPEL 4842 IM16 SL4MM
PRESSNIPPEL 4792 IM12 SL4MM
PRESSNIPPEL 4792 IM12 SL4MM
Presshylsa 4009 4MM
Presshylsa 4009 4MM
4009-02-MP-SY
Insert for test hose DN4, ORFS thread
PRESSNIPPEL IO9/16 SL1/8
PRESSNIPPEL IO9/16 SL1/8
PRESSNIPPEL 4210 UJ7/16 SL2.0
PRESSNIPPEL 4210 UJ7/16 SL2.0
Plug DN2 incl. ferrule HE-10-A
Plug DN2 incl. ferrule HE-10-A
HE-10-A
Slangnippel för 2mm slangstolpe till luftbroms HE-P02-A-W3
HE-P2-A-W3
PRESSNIPPEL 4093 IG1/8 SL4MM
PRESSNIPPEL 4093 IG1/8 SL4MM
Presskoppling Rak Utv-G 1/8'' Ø4mm
PRESSNIPPEL 4043 IG1/4 SL4MM SLIP-ON NV=17
Presskoppling Rak Utv-G1/4'' Ø4mm