Klokke SAE B x B5/132 LMC300AFSX070
Varenummer:
LMC300AX070
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Bultcirkel
265 mm
Bultgänga metrisk
M12
Diameter bulthål
14,0 mm
Diameter fläns
300 mm
Diameter monteringshål
235 mm
Djup
170 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
132 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
SAE-B
Recess mot motor
230 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C