KM-015/210
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Flödeshastighet nominell LMin
120 lpm
Föroreningsgrad max.
20/18/15 - ISO 4406
Modell kod
KM-015/210
Märke namn
Atos
NG ISO-storlek
NG10
Oljeviskositet rekommanderad
15 - 100 cSt
Standard ISO
ISO 4401
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck max.
350 bar
Tryckinställning max.
210 bar
Tryckinställning min.
5 bar
Ventiltyp
Tryckbegränsningsventil
Pakke str.
Stregkode
399769
Brutto vægt
2,50 Kg
Netto vægt
2,50 Kg
Oprindelsesland
ita
350bar 120l/min NS10 moduuli