JGEM-04-12ED
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
17 varianter
Valgt variant:
JGEM-04-12ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-M-ED
Tillbehör (2)
Stödhylsa JIC, Rör 6MM
Partnumber:
JD-06
Mutter, UNF-7/16''-20
Partnumber:
JM-04-6
Specifications
Dimensions and shipping
A
35,5 mm
B
14 mm
CH
17 mm
D
12 mm
Diameter rör
6 mm
F
M12x1.5
Gänga utv.
7/16-20 JIC
Gänga utv. metrisk
M12x1,5
J
7/16-20 JIC
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Standard ISO
ISO 9974
T
6 mm
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
350 bar