JEVGE-10-06
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
JEVGE-10-06
Adapter Rak, Inv-JIC, Utv-G
Tillbehör (2)
Bushing Ø16
Varenummer:
JD-16
Mutter, UNF-7/8''-14
Varenummer:
JM-10-16
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
48 mm
Angle
0 °
B
26 mm
Brand Name
FOR
CH
24 mm
CH1
27 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D
10 mm
Diameter pipe
16 mm
F
G 3/8 BSP
J
7/8-14 JIC
Material
Stål
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
El-förzinkad / vitkromaterad
T
16 mm