IRK-12-R34
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
IRK-12-R34
SLANGFÄSTE RAK, INV-G,SFÄR,PA
Specifications
Dimensions and shipping
Model kode
5070TR3412
Mærke navn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Package size
25 st
Barcode
199343
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
SLANGFÄSTE RAK, INV-G,SFÄR,PA
Produktkatalog
Others has been looking for
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4
Adapter 90 Vridbar Ø4 mm 1/4
Partnumber:
C02470428
10 st
Min. order quantity is:
1 st
Rak förskruvning 12x1.5-M16 ABC
Partnumber:
10 st
Hus 90 ABC Heavy Duty
Hus 90 ABC Heavy Duty
Wira plugin rak skarv 12x1.5
Wira plugin rak skarv 12x1.5
WIRAG12
ABC Integral Push-in Regular 6x1
150 st
Läpivientiliitin,hitsattava,raskas
YS-16
Adapter Straight Out G1/8" NBR O-Ring Sealed
1106TR18
Instickskoppling Rak ABC 16x2 Heavy Duty
120 st
Instickskoppling Rak ABC 6x1 Regular
ABC THREDLESS PUSH-IN REGULAR 10X1
Instickskoppling Rak ABC 6x1 Small
ABC integral PUSH-IN Heavy 16x2
70 st
Instickskoppling Rak ABC 8x1 Regular
GE-R BG2/ 1/4"-18 NPTF NEW-LINE MS
REDUCERNIPPEL M14-1/4" 18NPTF
REDUCERNIPPEL M14-1/4" 18NPTF
thread adapter PP 1" to 2"
thread adapter PP 1" to 2"
FM1020PP
Skarv T 1/2''-1/2''
Skarv T 1/2''-1/2''
HUT1/2-1/2G
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
RAK FÖRSKRUVNING 4X1-M12X1,5
RAK FÖRSKRUVNING 4X1-M12X1,5
ABC Union F Regular
ABC Union F Regular
100 st
90K Push-in, 12mm rör G1/4, o-ring, SY