HKUS3205T175
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
HKUS3205T175
ORBITROL M+S 320cc LS TRY
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Deplacement
316.8 cm3
Gänga
G 1/2, G 1/4 BSP
Märke namn
Hydraspecma
Tryck T max.
20 bar
Tryck max.
175 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
207813
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
bgr
Produktinformation
ORBITROL M+S 320cc LS TRY
Artikel datablad
Andre kigger på
Rattstam M+S 75mm splinesaxel
Rattstam M+S 75mm splinesaxel
Varenummer:
KK753
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
ORBITROL M+S 100cc ON G1/2
ORBITROL M+S 100cc ON G1/2
Varenummer:
HKU1004
Tätningssats motor WS360
Tätningssats motor WS360
Seal kit for Danfoss OSPM
Seal kit for Danfoss OSPM
150L4054
Orbitrol M+S 80cc OM G1/2
Orbitrol M+S 80cc OM G1/2
HKU804P
Rattstam M+S 75mm axel m. kilspår
KK751
Steering unit OSPC 125 ON
Steering unit OSPC 125 ON
ORBITROL M+S 125cc ON G1/2
ORBITROL M+S 125cc ON G1/2
HKU1254
ORBITROL M+S 160cc ON G1/2
ORBITROL M+S 160cc ON G1/2
Steering unit OSPB 80
Steering unit OSPB 80
Steering unit OSPB 630, LS. 3/4"-16UNF
ORBITROL M+S 100cc LS TRY
ORBITROL M+S 100cc LS TRY
HKUS1005T175
Steering unit OSPC 080 ON
Steering unit OSPC 080 ON
ORBITROL M+S 200cc ON G1/2
ORBITROL M+S 200cc ON G1/2
Steering unit OSPC 160 ON
Steering unit OSPC 160 ON
OVP Ventilblock 152-0020 för Orbitrolstyrning
Steering unit OSPC 160 LSR
Steering unit OSPC 160 LSR
Prioritetsventil M+S 7bar 3/4 OLS