HCP12-1/2BL
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
100 st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
HCP12-1/2BL
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Förpackningsstorlek
Streckkod
370435
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Låsclips
Produktkatalog
Andra tittar på
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
Artikelnummer:
C02471248
Förpackningsstorlek:
5 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Adapter 90 Vridbar Ø8 mm Utv-G1/2
Artikelnummer:
C02470848
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Adapter Rak Ø12 mm Utv-G1/2''
Adapter Rak Ø12 mm Utv-G1/2''
5 st
Adapter T Vridbar Ø12mm Utv-G1/2
2 st
2 st
Adapter T Vridbar Ø16mm Utv-G1/2
Adapter 90 Vridbar Ø10 mm Utv-G1/2
Plugg Utv-R1/2
Plugg Utv-R1/2
10 st
Adapter 90 Vridbar Ø16mm Utv-G1/2
Rak koppling Ø15 mm Utv-R 1/2"
Rak koppling Ø15 mm Utv-R 1/2"
Plugg BSPP med bricka
Plugg BSPP med bricka
25 st
Plugg Inv-G, Förnicklad Mässing
2613-1/8
25 st
Plugg G1/2 utan bricka
Plugg G1/2 utan bricka
Adapter rak Utv-BSPT
Adapter rak Utv-BSPT
Plugg Utv BSP Sexkanthuvud
Plugg Utv BSP Sexkanthuvud
Plugg Inv-G1/2'', Förnicklad Mässing
Adapter Rak, Utv-R1/2
Adapter Rak, Utv-R1/2
Låsklämma
Låsklämma
Varenummer:
D0LC0800
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Adapter Rak Utv-G1/2" Inv-G1/8" NBR O-Ringstätad
Varenummer:
1136TR1218
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Banjo Stryp/backventil (ut) Ø12 mm 1/2"