GZR20S22L
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
38 variants
Chosen variant:
GZR20S22L
Övergångsadapter 20S-22L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
D1
22 mm
D2
20 mm
D3
14 mm
D4
14 mm
Diameter pipe
22 - 20 mm
L1
50 mm
L2
54,4 mm
Material
Stål
Pressure max.
250 bar
S1
36 mm
S2
32 mm
Safety factor
4
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Series 1
L
Series 2
S
Surface treatment
Zink-Nickel
Temperature max.
+200 °C
Temperature min.
-20 °C